21.02.2013

Broszka

No dobra, powoli się tu zadomawiam. Layout bloga został jako tako ogarnięty, co raz cos poprawiam, wyszukuję, dodaję jednak juz jest dobrze :) Jeszcze tylko kilka drobnych popraweczek i będzie perfecto.
Co lepsze motywuję sie nawet do jakiegokolwiek pisania. Codziennego pisania. Choć zapału to ja na poczatku mam zawsze dużo, niestety poźniej trochę słabnie, co gorsza czasem zapał zanika. Jednak pisanie tu sprawia mi niebywałą radość i czuję, że jest mi to nawet potrzebne. Pisanie lub czasami wygadanie się jest sposobem na stres. To wszystko jest po to, aby sie wyluzować, rozładować napięcie. Kiedy mam chwilkę czasu i odrobinę chęci zasiadam i tworzę. Mam wiele pasji i zdarza się, że jedną porzucam na jakiś czas na konto kolejnej mimo to wszystkie moje zainteresowania sprawiają, że mogę się wyciszyć, wyluzować, odresować, a przy okazji powstaje coś pięknego - oczywiście w moim subiektywnym odczuciu. Pamiątka, którą mogę komuś sprawić radość, a sprawianie radości komuś to jest to co tygryski lubią najbardziej.
Jedną z takich rzeczy jest broszka. Owa rzecz powstała niejako "na zamówienie" lub jak kto woli "prośbę". Broszka miała być w założeniu dodatkiem do sukienki studniówkowej i tak też sie stało. Oto ona: :)

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz